bg en

28 - 30 June

wss wssa seba fr skates vertigo Белев консулт

Vertigo Skates Slalom Battle 3
29 Юни 2019

Съдии

Джон Ларусеа (Барселона, Испания)

Велислава Благоева (България)

Николай Ючормански (България)

Шандор Дума (Унгария)

Анна Хорват (Унгария)

Дисциплини

Speed slalom, Battle slalom, Free Jump

Класиране

Battle Junior Women

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • ID
  • 2030300003327
  • 2040830004624
  • 2060830006028
  • 2040300004959
  • 2070730006322
  • 2100300007548
  • 2080300004962
  • Name
  • Aleksieva Siyana
  • Som Petra
  • Kelemen Anna
  • Dimitrova Lora
  • Paparrigopoulou Irofili
  • Pavlova Nicol
  • Karlsson Vilda
  • Country
  • BUL
  • HUN
  • HUN
  • BUL
  • GRE
  • BUL
  • BUL

Battle Junior Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ID
  • 1020300000410
  • 1090300006328
  • 1040300000427
  • 1090300004954
  • 1070300000428
  • Name
  • Marianov Yonsu
  • Kanev Daniel
  • Marianov Darin
  • Vlaev Viktor
  • Marianov Alin
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Battle Senior Mixed

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • ID
  • 2930730006323
  • 1780300000411
  • 1830830000403
  • 1800300003320
  • 1850830005157
  • 1000300000405
  • Name
  • Radulescu Thea-Dora
  • Belev Emil
  • Duma Sándor
  • Iliev Pencho
  • Komlosi Laszlo
  • Marianov Sunsu
  • Country
  • GRE
  • BUL
  • HUN
  • BUL
  • HUN
  • BUL

Speed Slalom Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ID
  • 1980300003317
  • 1830830000403
  • 1780300000411
  • 1760300003318
  • 1850830005157
  • 1700300000426
  • 1800300003320
  • 1000300000405
  • 1730300004950
  • 1910300007547
  • Name
  • Stefanov Aleksandar
  • Duma Sándor
  • Belev Emil
  • Vlaev Vladimir
  • Komlosi Laszlo
  • Yulian Marianov
  • Pencho Iliev
  • Marianov Sunsu
  • Borissov Stanislav
  • Raychev Lubomir
  • Country
  • BUL
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Speed Slalom Women

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • ID
  • 2820830000420
  • 2930730006323
  • 2990300006325
  • 2770300006324
  • Name
  • Horváth Anna
  • Radulescu Thea-Dora
  • Papalezova Iordanka
  • Velichkova-Kaneva Nadezhda
  • Country
  • HUN
  • GRE
  • BUL
  • BUL

Speed Slalom Women Junior

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • ID
  • 2030300003327
  • 2060300003325
  • 2060830006028
  • 2070730006322
  • 2040830004624
  • 2040300004959
  • 2080300004962
  • 2100300007548
  • Name
  • Aleksieva Siyana
  • Yuchormanska Elitsa
  • Kelemen Anna
  • Paparrigopoulou Irofili
  • Som Petra
  • Dimitrova Lora
  • Karlsson Vilda
  • Pavlova Nicol
  • Country
  • HUN
  • BUL
  • HUN
  • GRE
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Speed Slalom Men Junior

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • ID
  • 1020300000410
  • 1090300004954
  • 1020300006329
  • 1040300000427
  • 1070300000428
  • 1090300006328
  • 1100300003321
  • Name
  • Marianov Yonsu
  • Vlaev Viktor
  • Rejev Ivan
  • Marianov Darin
  • Marianov Alin
  • Kanev Daniel
  • Atanasov Kubrat
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

High Jump Senior Mixed

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 6
  • 8
  • 9
  • ID
  • 1830270001489
  • 1980300003317
  • 1970300004965
  • 2990300006325
  • 1000300000405
  • 1810300007550
  • 1730300004950
  • 2930730006323
  • 1840300004949
  • Name
  • Brito Tinoco Paulo Roberto
  • Stefanov Aleksandar
  • Atanasov Lubomir
  • Papalezova Iordanka
  • Marianov Sunsu
  • Gerasimov Georgi
  • Borissov Stanislav
  • Radulescu Thea-Dora
  • Nedyalkov Nikola
  • Country
  • BRA
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • GRE
  • BUL

High Jump Junior Mixed

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 5
  • ID
  • 1020300006329
  • 1020300000410
  • 2030300003327
  • 2070730006322
  • 1100300003321
  • 1130300007551
  • Name
  • Rejev Ivan
  • Marianov Yonsu
  • Aleksieva Siyana
  • Paparrigopoulou Irofili
  • Atanasov Kubrat
  • Spasunin Konstantin
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • GRE
  • BUL
  • BUL

Download

Vertigo Skates Slalom Battle 2
15-17 Юни 2018

Съдии

Теди Тиери (Франция)

Велислава Благоева (България)

Николай Ючормански (България)

Шандор Дума (Унгария)

Анна Хорват (Унгария)

Дисциплини

Speed slalom, Battle slalom, Free Jump

Класиране

Battle Junior Women

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 9
  • 9
  • 9
  • ID
  • 2040830004624
  • 2060300003325
  • 2070300004958
  • 2060830006028
  • 2040830004623
  • 2030300003327
  • XXX
  • 2040300004959
  • 2070300004961
  • XXX
  • XXX
  • 2060300004960
  • Name
  • Som Petra
  • Yuchormanska Elitsa
  • Andreeva Iva
  • Kelemen Anna
  • Del Medico Eszter
  • Aleksieva Siyana
  • Simeonova Simona
  • Dimitrova Lora
  • Stoycheva Diana
  • Csóka Sarolta
  • Paparrigopoulou Irofili
  • Savcheva Alexandra
  • Country
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • HUN
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • HUN
  • GRE
  • BUL

Battle Junior Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ID
  • 1020300000410
  • XXX
  • 1040300000427
  • 1070300000428
  • XXX
  • Name
  • Marianov Yonsu
  • Slavov Georgi
  • Marianov Darin
  • Marianov Alin
  • Kanev Daniel
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Battle Women

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • ID
  • 2820830000420
  • XXX
  • 2790300000415
  • XXX
  • Name
  • Horváth Anna
  • Radulescu Thea-Dora
  • Blagoeva Velislava
  • Velichkova-Kaneva Nadezhda
  • Country
  • HUN
  • GRE
  • BUL
  • BUL

Battle Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • ID
  • 1000300003328
  • 1800300003320
  • 1780300000411
  • 1830830000403
  • 1760300003318
  • 1000300000405
  • Name
  • Karidov Konstantin
  • Iliev Pencho
  • Belev Emil
  • Duma Sándor
  • Vlaev Vladimir
  • Marianov Sunsu
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • HUN
  • BUL
  • BUL

Speed Slalom Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • ID
  • 1830830000403
  • 1980300003317
  • 1000300003328
  • 1780300000411
  • 1700300000426
  • 1760300003318
  • 1800300003320
  • 1760300000408
  • 1000300000405
  • 1730300004950
  • 1840300004949
  • Name
  • Duma Sándor
  • Stefanov Aleksandar
  • Karidov Konstantin
  • Belev Emil
  • Yulian Marianov
  • Vlaev Vladimir
  • Pencho Iliev
  • Yuchormanski Nikolay
  • Marianov Sunsu
  • Borissov Stanislav
  • Nedyalkov Nikola
  • Country
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Speed Slalom Women

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • ID
  • 2820830000420
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • Name
  • Horváth Anna
  • Radulescu Thea-Dora
  • Papalezova Iordanka
  • Velichkova-Kaneva Nadezhda
  • Country
  • HUN
  • GRE
  • BUL
  • BUL

Speed Slalom Women Junior

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • ID
  • 2070300004958
  • 2030300003327
  • 2060300003325
  • 2060830006028
  • 2040830004623
  • 2040830004624
  • 2040300004959
  • 2060300004960
  • 2070300004961
  • XXX
  • 2080300004962
  • XXX
  • XXX
  • Name
  • Andreeva Iva
  • Aleksieva Siyana
  • Yuchormanska Elitsa
  • Kelemen Anna
  • Del Medico Eszter
  • Som Petra
  • Dimitrova Lora
  • Savcheva Alexandra
  • Stoycheva Diana
  • Bozova Gabriela
  • Karlsson Vilda
  • Paparrigopoulou Irofili
  • Csóka Sarolta
  • Country
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • GRE
  • HUN

Speed Slalom Men Junior

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • ID
  • XXX
  • XXX
  • 1090300004954
  • 1040300000427
  • XXX
  • 1070300000428
  • 1020300000410
  • Name
  • Rejev Ivan
  • Slavov Georgi
  • Vlaev Viktor
  • Marianov Darin
  • Kanev Daniel
  • Marianov Alin
  • Marianov Yonsu
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

High-jump Senior

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • ID
  • 1840300004949
  • 1980300003317
  • 1900300004964
  • 1000300003328
  • 1970300004965
  • 1730300004950
  • 1000300000405
  • XXX
  • XXX
  • 1780300000411
  • Name
  • Nedyalkov Nikola
  • Stefanov Aleksandar
  • Spasov Georgi
  • Karidov Konstantin
  • Atanasov Lubomir
  • Borissov Stanislav
  • Marianov Sunsu
  • Papalezova Iordanka
  • Radulescu Thea-Dora
  • Belev Emil
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • GRE
  • BUL

High-jump Junior

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 4
  • ID
  • XXX
  • 2030300003327
  • 1020300000410
  • XXX
  • 2070300004958
  • Name
  • Rejev Ivan
  • Aleksieva Siyana
  • Marianov Yonsu
  • Bozova Gabriela
  • Andreeva Iva
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Изтегли

Vertigo Skates Slalom Battle
2-4 Юни 2017

VSSB

Съдии

Михал Сулиновски (Полша)

Клаудия Хартманис (Полша)

Велислава Благоева (България)

Николай Ючормански (България)

Шандор Дума (Унгария)

Анна Хорват (Унгария)

Дисциплини

Speed slalom, Battle slalom, Free Jump

Класиране

Battle Senior Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ID
  • 1000300003328
  • 1800300003320
  • 1780300000411
  • 1830830000403
  • 1000300000405
  • Name
  • Karidov Konstantin
  • Iliev Pencho
  • Belev Emil
  • Duma Sándor
  • Marianov Sansu
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • HUN
  • BUL

Battle Senior Women

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • ID
  • 2790300000415
  • 2820830000420
  • 2980300003323
  • 2990830004955
  • 2980300003324
  • 2760300003332
  • Name
  • Blagoeva Velislava
  • Horváth Anna
  • Dobreva Gabriela
  • Páncsics Hedvig Diána
  • Latinova Desislava
  • Kumitska-Aleksieva Nona
  • Country
  • BUL
  • HUN
  • BUL
  • HUN
  • BUL
  • BUL

Battle Junior Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • ID
  • 1020300000410
  • 1020300004951
  • 1040300000427
  • 1070300000428
  • Name
  • Marianov Yonsu
  • Metodiev Kostadin
  • Marianov Darin
  • Marianov Alin
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Battle Junior Women

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 7
  • 7
  • 10
  • ID
  • 2040830004624
  • 2030300003327
  • 2040830004623
  • 2060300003325
  • 2070300004958
  • 2020830004957
  • 2040300004959
  • 2080300004962
  • 2060300004960
  • 2070300004961
  • Name
  • Som Petra
  • Aleksieva Siyana
  • Del Medico Eszter
  • Yuchormanska Elitsa
  • Andreeva Iva
  • Mangel Viola
  • Dimitrova Lora
  • Karlsson Vilda
  • Savcheva Alexandra
  • Stoycheva Diana
  • Country
  • HUN
  • BUL
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Speed Slalom Senior Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • ID
  • 1830830000403
  • 1780300000411
  • 1980300003317
  • 1000300003328
  • 1000300000405
  • 1760300003318
  • 1760300000408
  • 1700300000426
  • 1800300003320
  • 1840300004949
  • 1730300004950
  • Name
  • Duma Sándor
  • Belev Emil
  • Stefanov Alexandar
  • Karidov Konstantin
  • Marianov Sansu
  • Vlaev Vladimir
  • Yuchormanski Nikolay
  • Marianov Yulian
  • Iliev Pencho
  • Nedyalkov Nikola
  • Borissov Stanislav
  • Country
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Speed Slalom Senior Women

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ID
  • 2820830000420
  • 2980300003323
  • 2980300003324
  • 2990830004955
  • 2760300004956
  • Name
  • Horváth Anna
  • Dobreva Gabriela
  • Latinova Desislava
  • Páncsics Hedvig Diána
  • Koleva Nadejda
  • Country
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • HUN
  • BUL

Speed Slalom Junior Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • ID
  • 1020300000410
  • 1020300004951
  • 1040300004952
  • 1040300000427
  • 1060300004953
  • 1090300004954
  • 1070300000428
  • Name
  • Marianov Yonsu
  • Metodiev Kostadin
  • Dimitrov Velislav
  • Marianov Darin
  • Stanchev Georgi
  • Vlaev Viktor
  • Marianov Alin
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Speed Slalom Junior Women

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • ID
  • 2030300003327
  • 2060300003325
  • 2040830004624
  • 2020830004957
  • 2070300004958
  • 2040300004959
  • 2060300004960
  • 2070300004961
  • 2040830004623
  • 2080300004962
  • 2110300004963
  • Name
  • Aleksieva Siyana
  • Yuchormanska Elitsa
  • Som Petra
  • Mangel Viola
  • Andreeva Iva
  • Dimitrova Lora
  • Savcheva Alexandra
  • Stoycheva Diana
  • Del Medico Eszter
  • Karlsson Vilda
  • Marianov Selina
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • HUN
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • HUN
  • BUL
  • BUL

Free Jump Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 7
  • 9
  • 9
  • 11
  • 11
  • 13
  • ID
  • 1980300003317
  • 1840300004949
  • 1900300004964
  • 1970300004965
  • 1000300003328
  • 1980300004966
  • 1000300000405
  • 1730300004950
  • 1020300004951
  • 1780300000411
  • 1020300000410
  • 1060300004953
  • 1920300004967
  • Name
  • Stefanov Alexandar
  • Nedyalkov Nikola
  • Spasov Georgi
  • Atanasov Lubomir
  • Karidov Konstantin
  • Boyanov Lubomir
  • Marianov Sansu
  • Borissov Stanislav
  • Metodiev Kostadin
  • Belev Emil
  • Marianov Yonsu
  • Stanchev Georgi
  • Gill Johnatan
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Изтегли

MSS 7
6-8 май 2016

VSSB

Съдии

Игор Шереметиев (Франция)

Натали Уджук (Австралия)

Велислава Благоева (България)

Николай Ючормански (България)

Дисциплини

Speed slalom, Battle slalom

Класиране

Battle Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 7
  • 7
  • 10
  • 10
  • ID
  • 10831102182
  • 10301404700
  • 10301404746
  • XXX
  • 10301404775
  • 10301404778
  • XXX
  • 10301404777
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • Name
  • Duma Sandor
  • Belev Emil
  • Vlaev Vladimir
  • Karidov Konstantin
  • Iliev Pencho
  • Marianov Yonsu
  • Dragnev Stefan
  • Marianov Sansu
  • Dimitrov Maxim
  • Fudulachi Dmitrii
  • Atanasof Preslav
  • Country
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • RUS
  • MOL
  • BUL

Battle Women

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • ID
  • 20111000841
  • 20301404794
  • 20301404808
  • 20831303331
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • 20301404791
  • Name
  • Ujuk Natalie
  • Blagoeva Velislava
  • Latinova Desislava
  • Horvath Anna
  • Kumitska-Aleksieva Nona
  • Yuchormanska Elitsa
  • Aleksieva Siyana
  • Beleva Galina
  • Country
  • AUS
  • BUL
  • BUL
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Speed Slalom Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 12
  • 12
  • ID
  • 10831102182
  • 10301404700
  • 10301404778
  • 10301404781
  • 10301404785
  • 10301404746
  • 10301404772
  • 10301404775
  • 10301404788
  • 10301404779
  • 10301506308
  • XXX
  • XXX
  • 10301404777
  • Name
  • Duma Sandor
  • Belev Emil
  • Marianov Yonsu
  • Nikolaev Ivailo
  • Stefanov Aleksandar
  • Vlaev Vladimir
  • Grigorov Mihail
  • Iliev Pencho
  • Yuchormanski Nikolay
  • Marianov Yulian
  • Marianov Darin
  • Atanasof Kubrat
  • Dragnev Stefan
  • Marianov Sansu
  • Country
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Speed Slalom Women

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • ID
  • 20111000841
  • XXX
  • 20831303331
  • 20301404808
  • XXX
  • 20301404791
  • XXX
  • Name
  • Ujuk Natalie
  • Dobreva Gabriela
  • Horvath Anna
  • Latinova Desislava
  • Yuchormanska Elitsa
  • Beleva Galina
  • Aleksieva Siyana
  • Country
  • AUS
  • BUL
  • HUN
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Изтегли

MSS 6
16-18 май 2014

VSSB

Съдии

Rafał Rackmann

Велислава Благоева (България)

Николай Ючормански (България)

Емил Белев (България)

Дисциплини

Speed slalom, Battle slalom

Класиране

Battle Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • ID
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • Name
  • Belev Emil
  • Yotov Valeri
  • Vlaev Vladimir
  • Kazakov Rumen
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Battle Women

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • ID
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • Name
  • Blagoeva Velislava
  • Latinova Desislava
  • Habib Hilda
  • Hristova Iva
  • Papalezova Iordanka
  • Beleva Galina
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Speed Slalom Men

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 12
  • ID
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • Name
  • Stefanov Aleksander
  • Grigorov Mihail
  • Belev Emil
  • Borisov Stanimir
  • Yuchormanski Nikolay
  • Yotov Valeri
  • Nikolaev Ivailo
  • Iliev Pencho
  • Vlaev Vladimir
  • Marianov Yonsu
  • Marianov Sansu
  • Marianov Yulian
  • Kazakov Rumen
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Speed Slalom Women

  • Rank
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • ID
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • XXX
  • Name
  • Habib Hilda
  • Latinova Desislava
  • Koleva Nadejda
  • Blagoeva Velislava
  • Nancheva Vladislava
  • Beleva Galina
  • Hristova Iva
  • Country
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL
  • BUL

Изтегли